Naczynia Kuchenne

Naczynia Kuchenne  Wyświetlono 58 produktów.

Potrzebujesz naczyń lecz nie tylko talerzy? Proponujemy wspaniałe kubki, talerze, dzbanki, półmiski, miski, cukiernice itp. Wszystko dobrane ze smakiem

Podkategorie

Kubki
Szeroki wachlarz kolorów i wzorów, pozwoli na swobodny wybór, oryginalnych kubków. Zachwycą swą ekstrawagancją, każdy zapragnie zasmakować z nich kawy czy herbaty.
Filiżanki
Jeżeli zamiast kubków wolisz bardziej dostojne w swej formie filiżanki, proponujemy równie bogaty wybór. Umil sobie poranne picie kawy, do wyboru są te do capucino jak i te do espresso. Piękne pudełka tworzą z nich doskonały pomysł na prezent.
Dzbanki, Czajniczki
Warto sprawić sobie dzbanek lub czajniczek by wygodnie podać gościom ciepłe jak i zimne napoje. Nasze propozycje są nie tylko praktyczne ale też niezwykle dekoracyjne, by również na półce w kredensie chwytały za oko.
Miski
Tutaj nie znajdziesz nudnych misek, za to bardzo kolorowe i do różnych dań. Do spagetti, owoców morza na sałatki, w zwariowane wzory lub klasycznie białe z delikatnym dekorem.
Talerze
Podobnie jak z miskami, tak i talerze są u nas niezwykłe, feeria barw przyciągnie wszystkich którzy chcą mieć wyjątkową zastawę.
Półmiski
Kompletując zastawę warto dobrać pasujący formą półmisek, proponujemy pojedyncze jak i te w zestawach, mniejsze i większe. Jeśli już posiadasz część zastawy z naszych kolekcji, koniecznie sięgnij po któryś z naszych półmisków.
Formy, Naczynia do...
Dla wszystkich miłośników wypieków, polecamy niestandardowe formy i naczynia do zapiekania, mniejszych i większych rozmiarów. Pieczenie w nich stanie się przyjemnością, są tak zjawiskowe same w sobie, że nie musisz męczyć się z wyciąganiem dania na osobny talerz czy paterę.
na stronę
Wyświetla 1 - 12 z 58 produktów

Przejdź do góry